Ok
Назад
Expo Universe
Международный выставочный портал

ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ ПОРТАЛОМ

(ПРАВИЛА)

 

1. Визначення понять

1.1 Адміністратор порталу - визначена Адміністрацією порталу особа, яка відповідає за зв'язок Користувача з Адміністрацією, можливість доступу до сервісів порталу Користувачами.

1.2 Адміністрація порталу - фізична особа-підприємець або юридична особа, яка володіє усім обсягом прав на портал в цілому, або визначеним власником прав обсягом.

1.3 Віртуальна виставка (виставка) - захід, створений на Міжнародному виставковому порталі Організатором, який призначений для встановлення ділових стосунків, обміну досвідом між Учасниками та рекламування діяльності Учасників.

1.4 Віртуальний стенд (стенд) - створений Учасником інтерактивний розділ, який вміщує основні інформаційні матеріали про діяльність, товари та послуги, які пропонує Учасник, та можливість зв’язку з ним через призначеного Учасником менеджера стенду.

1.5 Гість - будь-яка особа, яка знаходяться на Міжнародному виставковому порталі та не пройшла процедуру реєстрації.

1.6 Захід - створена Організатором тематична подія, яка віртуально відбувається за певною програмою і публікується на Міжнародному виставковому порталі.

1.7 Інформаційні матеріали - відображена та задокументована будь-яким способом (фото, відео, аудіо, письмові файли) інформація.

1.8 Користувач - збірне поняття, яке узагальнено іменує Учасника та Гостя.

1.9 Менеджер віртуального стенду - визначена Учасником зі стендом особа, зареєстрована на порталі в якості представника такого учасника, яка здійснює діяльність по встановленню ділових стосунків з іншими Учасниками.

1.10 Міжнародний виставковий портал (портал) – ресурс, призначений для проведення віртуальних заходів, який знаходиться за адресою в мережі Інтернет: https://expo-universe.com.

1.11 Організатор віртуальної виставки (Організатор, Співорганізатор) - фізична особа-підприємець або юридична особа, яка взяла на себе обов’язок по створенню та проведенню віртуальної виставки та інших заходів, які проводяться в рамках цієї виставки на Міжнародному виставковому порталі.

1.12 Особистий кабінет - інтерактивний розділ з особистою інформацією Учасника, який надає можливість розширеного доступу до сервісів порталу.

1.13 Прайс - збірник цін на послуги з розміщення інформаційних матеріалів на віртуальному стенді та рекламування віртуального стенду на порталі https://expo-universe.com/.

1.14 Реєстрація - внесення запитуваної інформації з метою отримання доступу до облікового запису (особистого кабінету) для можливості розширеного використання сервісів порталу, а також для здійснення необхідних платежів.

1.15 Сервіси порталу - платні та безоплатні послуги, які надаються користувачам з метою реалізації участі у віртуальному заході.

​1.16 Статистика - оброблена та виражена у цифровому та графічному значенні інформація про активність на віртуальному заході.

1.17 Учасник - будь-яка фізична особа, чи представник юридичної особи, які пройшли процедуру реєстрації, надали свої дані для створення особистого кабінету, та можуть користуватись порталом з розширеним обсягом можливостей та доступів до сервісів.

1.18 Учасник зі стендом – фізична особа, фізична особа-підприємець або юридична особа, яка, особисто чи за допомогою третіх осіб, створила віртуальний стенд та опублікувала на визначеній виставці, розмістила на ньому інформаційні матеріали, які стосуються його підприємницької діяльності з метою встановлення ділових стосунків через менеджера стенду та рекламування товарів та послуг.

 

2. Загальні положення

2.1 Адміністрація порталу, в особі Фізичної особи-підприємця Гуляєва Вячеслава Івановича, який діє на підставі державної реєстрації, дата державної реєстрації, дата та номер запису в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань: 23.04.2001, 22.11.2004, 2 480 017 0000 006131, публікує публічну пропозицією невизначеному колу осіб щодо умов надання Адміністрацією порталу Послуг з забезпечення діяльності сервісів порталу та доступу до інформаційних матеріалів розміщених на Міжнародному виставковому порталі.

2.2 Викладені Правила користування порталом визначають умови користування порталом, а також права та обов'язки його Користувачів, Організаторів і Співорганізаторів з однієї сторони, та Адміністрації з іншої. Правила також поширюються на відносини, пов'язані з правами та інтересами третіх осіб, які не є Користувачами чи Адміністрацією, але чиї права та інтереси можуть бути порушені в результаті дій Користувачів, Організаторів, Співорганізаторів чи Адміністрації.

2.3 Представлена на віртуальних стендах Міжнародного виставкового порталу інформація, має виключно рекомендаційний характер, і може містити в собі рекламні або інші матеріали, покликані сформувати інтерес до Послуг, що пропонуються Учасниками зі стендом. Інформація не містить ознак офіційної та не повинна розцінюватись Користувачами як публічна пропозиція або інша форма вираження волевиявлення Адміністрації порталу.

2.4 Вимоги до оснащення:

           •  Вебкамера з можливістю передачі зображення з розширенням 720 р або більше;

          •  Гарнітура з мікрофоном, яка підтримує опцію ехоподавлення та шумоподавлення (для менеджера стенду безпровідна для можливості переміщення з метою демонстрації продукції).

2.5 Технічні вимоги:

           •  Windows 7, 8, 8.1, 10

                   - Mac OS X Sievva та більш пізні
                   - Linux (Ubuntu 14.04 і вище, Fedora 21 і вище)

           •  Список підтримуваних браузерів
                   - Google Chrome – остання версія,
                   - Opera - остання версія (версія 33 і вище)
                   - Mozilla Firefox - остання версія

2.6 Стабільна робота відео та аудіо зв’язку на порталі гарантується лише в офіційних версіях браузерів. Перелік браузерів, що підтримують сервіси порталу можна знайти за посиланням: http://iswebrtcreadyyet.com/.

                   - Масштаб браузера повинен бути рівним 100 %.

                   - Швидкість інтернету 100 мб/c.

2.7 Для оптимальної роботи слід приймати до уваги та застосовувати всі технічні характеристики, викладені у Вимогах до оснащення та Технічних вимогах (п.п. 2.4; 2.5; 2.7).

2.8 Не гарантується абсолютна безпомилковість та безперебійність роботи інтернет-ресурсу https://expo-universe.com. Адміністрація порталу приймає усі залежні від неї міри з недопущення стороннього впливу на інтернет-ресурс.

3. Статус Користувача

3.1 Користувач набуває статусу Гостя з моменту переходу на портал. Гість має право на навігацію по порталу, доступу до безкоштовних виставок (заходів) з обмеженнями в визначеній Адміністрацією порталу частині.

3.2 Користувач набуває статусу Учасника з моменту реєстрації на порталі. Учасник користується усіма правами наданими Гостю, та має додатковий обсяг прав: право переглядати та скачувати каталог виставки, зв’язуватись з менеджерами стендів, користуватись іншими сервісами порталу. У випадках, коли віртуальний захід платний, доступ до сервісів Учаснику надається після оплати електронного квитка, згідно режиму роботи віртуальної виставки (заходу).

3.3 Користувач зобов’язаний ознайомитись з Правилами користування порталом та Політикою конфіденційності порталу до початку реєстрації на Міжнародному виставковому порталі. Перебування Користувачем на Міжнародному виставковому порталі розцінюється Адміністрацією порталу як безумовне погодження з Правилами користування порталом та Політикою конфіденційності.

3.4 У випадку, коли Користувач не погоджується з Правилами користування порталом та Політикою конфіденційності, він зобов’язаний покинути портал. Подальше перебування на порталі розцінюється Адміністрацією як погодження з Правилами користування та Політикою конфіденційності.

3.5 Користувач повідомлений про обробку персональних даних належним чином та дає згоду на обробку персональних даних.

3.6 Користувач має право ставити питання до Адміністратора порталу за допомогою сервісу «Технічна підтримка».

3.7 Користувач має право повідомляти Адміністратору порталу про кожне порушення роботи порталу або розповсюдження некоректної інформації на ньому.

3.8 Користувач зобов’язаний утримуватись від встановленого переліку заборонених дій на порталі. Перелік заборонених дій встановлюється розділом «Заборонені дії».

4. Статус Учасника

4.1 Учасник, який надав особисті дані при реєстрації та отримав доступ до особистого кабінету, зобов’язаний використовувати всі надані йому сервіси особисто.

4.2 Учасник несе відповідальність за усі вчинювані від його імені дії. Вчинюваними від імені Учасника діями вважаються дії, що вчиняються з особистого кабінету такого Учасника.

4.3 Учасник має право відвідувати віртуальні заходи, доступ до яких не обмежений Організатором та/або Адміністрацією порталу.

4.4 Учасник має право відвідати платний віртуальний захід лише після повної оплати квитка, який надає доступ до такого віртуального заходу.

4.5 Учасник має право зв`язуватися з менеджером стенду за допомогою сервісу «Чат» і «Відеозв`язок».

4.6 Учасник зі стендом користується усіма правами Учасника без оплати відвідування віртуального заходу.

4.7 Статус Учасника зі стендом:

4.8 Учасник має право створити віртуальний стенд та подати заявку на розміщення віртуального стенду Учасника скориставшись сервісами порталу.

4.9 Розміщення віртуального стенду Учасника на обраній виставці відбувається після створення такого стенду, повної оплати вартості розміщення стенду у межах встановленого строку для оплати та його затвердження Адміністрацію порталу.

4.10 Кожен віртуальний стенд пов'язаний з окремою юридичною особою або фізичною особою-підприємцем. Використання одного віртуального стенду двома та більше юридичними особами або фізичними особами-підприємцями не дозволяється.

4.11 Оформлення віртуального стенду виставки належить до обов’язків Учасника зі стендом, або третіх осіб, визначених таким Учасником.

4.12 Учасник зі стендом має право виставляти та рекламувати на створеному ним віртуальному стенді товари та послуги, вести листування, а також використовувати інші сервіси, запропоновані на даному віртуальному заході. Учасник зі стендом при розміщенні інформації повинен неухильно дотримуватись інструкцій та договорів, надавати точну і повну інформацію про товари та послуги. У разі виникнення необхідності, Учасник зі стендом зобов’язаний підтвердити, що має право рекламувати та реалізовувати вказаний товар/послугу, гарантувати, що запропоновані ним товари та послуги відповідають нормам, для яких вони реалізуються і вільні від претензій третіх осіб. На вимогу Виконавця, в разі, коли діяльність підлягає ліцензуванню або отримання спеціального дозволу, Учасник зі стендом зобов’язаний надати документи, що підтверджують право здійснювати таку діяльність.

4.13 Учасник зі стендом надає Організатору та Адміністрації порталу територіально необмежене, безстрокове, невиключне право на публікацію, використання, копіювання, відтворення відомостей у тому обсязі, який необхідний для здійснення діяльності по розміщенню стенду та супроводу віртуального заходу, передбаченого Договором з Організатором, а також для рекламування діяльності порталу.

4.14 Учасник зі стендом та\або менеджер стенду має право звернутися зі скаргою до Адміністратора порталу на Учасників за некоректну поведінку або вчинення заборонених дій.

4.15 Статус Менеджера стенду:

4.16 Менеджер стенду, як представник Учасника зі стендом, здійснює діяльність по встановленню ділових стосунків з іншими Учасниками.

4.17 Менеджер стенду при спілкуванні з Учасниками повинен дотримуватись морально-етичних норм, правил спілкування, утримуватись від переліку заборонених дій, передбачених розділом «Заборонені дії».

5. Статус Адміністрації та Адміністратора порталу

5.1 Адміністрація порталу зобов’язана надавати Послуги з забезпечення діяльності сервісів порталу, а також доступу до інформаційних матеріалів Міжнародного виставкового порталу.

5.2 Право на використання, в т.ч. відтворення, копіювання, переробку, поширення контенту, елементів змісту сервісів порталу, знаків на позначення товарів та послуг, інших об’єктів авторського права та суміжних прав, належить до виключного права Адміністрації порталу та/або осіб, які розмістили вказані інформаційні матеріали. Жоден з елементів не може бути використаний без попередньої згоди Адміністрації порталу та/або осіб, яким належать права на інформаційні матеріали.

5.3 Адміністратор порталу має право зв’язуватись з Учасниками для вирішення будь-яких питань, пов’язаних з проведенням віртуальних заходів, а також направляти спеціальні пропозиції та інформацію рекламного характеру на адресу, вказану при реєстрації.

5.4 Адміністрація порталу встановлює строк дії віртуального заходу в активному режимі та можливий подальший доступ до сервісів віртуального заходу.

5.5 Адміністрація порталу не є стороною угод між Учасниками, між Учасниками та Організатором виставки.

5.6 Адміністрація порталу має право надавати доступ до технічних можливостей Міжнародного виставкового порталу для організації віртуальної виставки (іншого заходу) фізичним та юридичним особам на умовах, передбачених у договорах, укладених з такими особами у простій письмовій формі.

5.7 Адміністрація порталу має право передавати портал з усіма його сервісами та змістом, в тому числі з персональними даними Користувачів, правонаступнику на основі договорів або на інших підставах. Передача прав здійснюється на підставі діючого законодавства без повідомлення Користувачів порталу.

6. Статус Організатора віртуального заходу

6.1 Використовуючи технічні можливості Міжнародного виставкового порталу, Організатор створює та наповнює інформаційними матеріалами віртуальну виставку (інший захід).

6.2 Організатор віртуального заходу встановлює умови участі у Віртуальному заході для Учасників зі стендом за домовленістю з Адміністрацією порталу. Встановлені умови повинні відповідати Правилам користування порталом, Політиці конфіденційності, іншим договорам.

6.3 Організатор несе повну відповідальність за організовану ним віртуальну виставку (інший захід) на порталі.

 

7. Заборонені дії

7.1 Адміністрація порталу залишає за собою виключне право миттєвого блокування та/або видалення будь-якого Учасника у будь-який момент віртуальної виставки за некоректне поводження, розміщення заборонених інформаційних матеріалів, порушення авторських та суміжних прав.

7.2 Під некоректним поводженням слід розуміти використання нецензурної лексики при спілкуванні, здійснення дій, які ображають честь та гідність Учасників, вміщують твердження, які є дискримінаційними за ознаками походження людини, її соціального і майнового стану, расової та національної належності, статі, освіти, політичних поглядів, ставлення до релігії, за мовними ознаками, родом і характером занять, а також такі, що дискредитують товари (послуги) інших осіб, а також осіб, які не користуються пропонованими товарами (послугами), закликають до дій, які можуть спричинити порушення законодавства. Забороняється надсилати повідомлення, які порушують норми чинного законодавства, морально-етичні норми, права інших Учасників.

7.3 Під розміщенням заборонених інформаційних матеріалів слід розуміти поширення інформації про товари (послуги), виробництво чи обіг яких заборонено законом, використання або імітація зображення державних символів, крім випадків, передбачених законом, розміщення зображення фізичної особи або використання її ім’я без згоди цієї особи, розміщення на Міжнародному виставковому порталі тексту, зображень, аудіо чи відео файлів без права на здійснення вказаних дій від осіб, яким це право належить. Перелік дій не є вичерпним та залишається на розсуд Адміністрації порталу.

7.4 Опублікована інформація не повинна порушувати права третіх осіб, в т.ч. авторське право та суміжні права. Адміністрація порталу не перевіряє надану інформацію та не несе відповідальність за порушення авторського права та суміжних прав, які виникли з вини третіх осіб. Відповідальність за інформаційні матеріали, розміщені на Міжнародному виставковому порталі, несе особа, яка надала такі матеріали до публікації, або, в випадках, передбачених технічними можливостями порталу, самостійно розмістила інформаційні матеріали на Міжнародному виставковому порталі.

7.5 Адміністрація порталу не несе відповідальність за наслідки, передбачені п.п.7.1 – 7.4 (блокування та видалення) та не повертає отримані від Учасників кошти, збитки та упущену вигоду, які Учасники понесли внаслідок їх блокування або видалення з порталу.

7.6 Забороняється використовувати технічні можливості порталу в цілях, які можуть бути кваліфіковані як порушення прав третіх осіб на об’єкти права інтелектуальної власності, недобросовісна конкуренція, інші порушення законодавства.Забороняється здійснювати дій, які впливають на функціональне призначення порталу.

7.7 При загрузці інформації на віртуальні стенди (текстових, відео, фото та звукових файлів) заборонено перевищувати встановлені вимоги.

7.8 Не допускається публікація завідомо неправдивої інформації, а також флуд (повідомлення, які не несуть смислового навантаження, неодноразове повторення непотрібної інформації), флейм (особисті образи, які провокують конфлікти), спам (масова розсилка повідомлень рекламного чи іншого характеру Користувачам, які не висловили бажання їх отримувати).

8. Оплата

8.1 Надання окремих Послуг (сервісів) порталу для Користувачів є платними. Надання платних Послуг Організатором та/або Адміністрацією порталу здійснюється на умовах 100% передоплати.

8.2 Оплата здійснюється лише після проходження процедури реєстрації.

8.3 Здійснюючи платежі за допомогою програмних засобів, розміщених на Порталі, Учасники приймають умови Публічної оферти.

8.4 Адміністрація порталу публікує Публічну оферту купівлі-продажу електронних квитків на кожній сторінці платної віртуальної виставки (для оплати віртуальної виставки або іншого заходу).

8.5 Оплата за розміщення віртуальних стендів здійснюється безпосередньо Організатору виставки.

9. Відповідальність

9.1 Учасники несуть ризики та відповідальність за достовірність і законність розміщеної (наданої до публікації) ними інформації, а також публікацію особистих даних на порталі.

9.2 Адміністрація порталу не несе відповідальність за порушення, які трапились з вини третіх осіб, в тому числі за порушення строків проведення віртуальних виставок або не проведення віртуальних виставок з вини Організаторів, за несправність технічних засобів, що знаходяться поза сферою контролю Адміністрації порталу і трапились через втручання сторонніх осіб.

9.3 Адміністрація порталу не несе відповідальність за неякісне надання Послуг Користувачам при невідповідності їх технічного забезпечення встановленим у Правилах користування порталом вимог та норм.

9.4 Адміністрація порталу не несе відповідальність у разі невідповідності Послуг суб’єктивним очікуванням Користувачів.

9.5 Портал надає можливість розміщення інформації рекламного та іншого характеру для подальшого укладення угод між Учасниками. Адміністрація порталу не приймає участі в укладенні угод між Учасниками порталу і не несе зобов’язань по укладенню та виконанню таких угод.

9.6 Адміністрація порталу не контролює достовірність інформації, яка розміщена Учасниками зі стендом. Адміністрація порталу не несе відповідальність за будь-які збитки, завдані в результаті вчинення правочину або неналежної поведінки однієї зі сторін. Всі конфлікти між Учасниками (Учасниками та Організатором) вирішуються без залучення Адміністрації порталу.

9.7 Відповідальність за інформаційні матеріали, які порушують права третіх осіб або вимоги чинного законодавства, несе особа, яка надала до розміщення (у випадках надання технічних можливостей для самостійного розміщення – особа, яка розмістила) такі інформаційні матеріали. У випадках надходження обґрунтованих звернень щодо усунення порушення прав, які виникли у зв’язку з розміщенням інформаційних матеріалів на Міжнародному виставковому порталі, Адміністрація вживає усіх заходів для усунення порушень.

10. Внесення змін до Правил користування порталом

10.1 Зміна Правил користування порталом здійснюється Адміністрацією порталу в одноособовому порядку та вступає у дію з моменту опублікування. Діюча редакція Правил знаходиться на Міжнародному виставковому порталі у відкритому доступі. Адміністрація порталу не зобов’язується повідомляти Користувачів про зміну Правил. Продовження користування сервісами порталу Користувачами після зміни Правил розцінюється Адміністрацією порталу як прийняття нової редакції Правил. У випадку, коли Учасник не згоден з новою редакцією Правил, такий Учасник зобов’язаний видалити свій обліковий запис та припинити користування сервісами Порталу.

11. Дія Правил користування порталом

11.1 Правила користування порталом встановлюються та діють з моменту їх публікації на Міжнародному виставковому порталі.

11.2 У разі незгоди з Правилами користування порталом Користувач повинен припинити перебування на Порталі, а Учасник видалити свій обліковий запис.

11.3 Особа не може прийняти умови Правил користування порталом та користуватись сервісами Порталу, а, отже, повинна покинути портал, якщо не володіє достатнім обсягом правоздатності та дієздатності.

12. Політика конфіденційності

12.1 Перед використанням сервісів та реєстрацією на Міжнародному виставковому порталі Користувач повинен уважно ознайомитись з положеннями Політики конфіденційності. Реєстрація на Міжнародному виставковому порталі означає повну та безумовну згоду з положеннями Політики конфіденційності. Користувач не має права використовувати сервіси Міжнародного виставкового порталу у разі, коли він не згоден з Політикою конфіденційності.

12.2 Дійсна Політика конфіденційності встановлює та регулює порядок та джерела збирання, обробки та використання інформації та персональних даних Користувачів порталу, мету обробки, місцезнаходження персональних даних Користувачів, умови надання доступу до персональних даних Користувачів.

12.3 Заповнивши форму реєстрації та погоджуючись з Правилами користування порталом, Користувач одночасно надає згоду на збір та обробку його персональних даних відповідно до умов Політики конфіденційності.

12.4 Користувач підтверджує, що персональні дані, які внесені ним у форму реєстрації належать йому (або внесені ним на законних підставах), дійсні. При зміні своїх персональних даних Користувач зобов’язаний внести зміни у налаштуваннях особистого кабінету на Міжнародному виставковому порталі.

12.5 Адміністрація порталу зберігає та захищає персональні дані особи, крім випадків добровільного передання Користувачем персональних даних необмеженому колу осіб.

12.6 Користувач погоджується з тим, що при використанні окремих сервісів певний обсяг його персональних даних стає доступним іншим Користувачам.

12.7 Інформація, яка публікується на віртуальному стенді, є загальнодоступною необмеженому колу осіб, та не підлягає видаленню з порталу впродовж встановленого Адміністрацією порталу строку.

12.8 Адміністрація порталу не несе відповідальність за неможливість доступу Користувачем до свого облікового запису (особистого кабінету) на порталі. Адміністрація порталу сприяє у відновленні втраченого доступу у порядку, визначеному Адміністрацією порталу.

12.9 Обробку персональних даних Користувачів здійснює Адміністрація порталу через призначеного Адміністратора.

12.10 Користувачі, чиї дані обробляються Адміністрацією порталу, можуть отримати роз’яснення з питань обробки та видалення персональних даних, звернувшись до представників Адміністрації порталу.

12.11 Збір та обробка персональних даних Користувачів здійснюється на території України.

​12.12 У випадках, коли Користувач знаходиться у країні, з якою встановлені ділові стосунки, та на виконання вимог законодавства цієї країни про особливий порядок збору, обробки та зберігання персональних даних, збір, обробка та зберігання персональних даних таких Користувачів може здійснюватись на території цієї країни.

​12.13 Адміністрація порталу отримує інформацію про персональні дані безпосередньо від Користувачів або в процесі обробки запитів Користувачів після проставлення відмітки про погодження з Правилами користування порталом та Політикою конфіденційності. Персональні дані Користувачів Адміністрація порталу отримує під час заповнення реєстраційної форми, реєстрації замовлення, отримання інформації для виставлення рахунку та/або направлення реквізитів для оплати, відправлення повідомлень у відповідь на пропозицію прийняти участь у віртуальному заході, акції, спеціальній пропозиції, внесення змін до особистого кабінету.

12.14 Особистий кабінет створюється з метою встановлення зв’язків між Користувачами, а також для взаємодії з Адміністратором та/або Адміністрацією порталу. В обліковому записі особистого кабінету Користувач зазначає обов’язкові дані, а саме: ім'я, прізвище та електронну пошту. Користувач погоджується, що з метою встановлення зв’язків з іншими Користувачами, Адміністрація порталу має право необхідні дані особистого кабінету передавати третім особам.

​12.15 Учасники зі стендом, на створеному ними стенді, зазначають інформацію про себе та свою діяльність, яка є загальнодоступною. Учасники зі стендом несуть відповідальність та ризики за опублікування загальнодоступної інформації на створеному ними стенді.

12.16 Користувач надає згоду на збір та обробку персональних даних, а саме:

                     •  прізвища, ім’я Користувача;

                     •  адреси електронної пошти;

                     •  номеру телефону;

                     •  фото (зображення) Користувача;

                     •  інша інформація, запитувана у формі, надається за бажанням Користувача;

                    •  а також Користувач надає свою згоду на передачу своїх персональних даних третім особам, в тому числі за кордон, у будь-яку третю країну, в межах та  на виконання мети, визначеної Політикою конфіденційності.

12.17 Мета збору та обробки персональних даних Користувача:

                     •  ідентифікація Користувача при відкритті особистого кабінету;

                     •  присвоєння облікового номеру Користувача та пароля для входження до особистого кабінету;

                     •  присвоєння ідентифікаційного коду (логіну) для переходу на віртуальний захід;

                     •  зв'язок Користувачів між собою;

                     •  забезпечення обслуговування Користувача;

                     •  зв'язок з Користувачем, в тому числі, з питань сервісу;

                     •  формування реєстраційної форми для оплати електронних квитків;

                     •  виставлення рахунку/відправка реквізитів на оплату Послуг;

                     •  проведення аналітичної діяльності, з метою підвищення якості надання Послуг;

                     •  надання інформації про додаткові Послуги та інформування про перебіг віртуальних заходів, які можуть зацікавити Користувача.

12.18 Використовуючи сервіси Міжнародного виставкового порталу, Користувач погоджується з використанням файлів «Cookies». Користувач може заборонити (відключити) використання файлів «Cookies». Відключення файлів «Cookies» може вплинути на роботу порталу. Міжнародний виставковий портал використовує файли «Cookies» (файли або інформація, яка може зберігатись у системі або пристроях, підключених до мережі Інтернет, коли Користувач відвідує Міжнародний виставковий портал), з метою полегшення користування порталом. Файли «Cookies» допомагають ідентифікувати Користувача порталу і зберігати його статус, як зареєстрованого Користувача. Більшість файлів  «Cookies» є тимчасовими та автоматично видаляються з жорсткого диску наприкінці сесії, коли Користувач припиняє роботу з порталом. Постійні «Cookies» зберігаються між проміжками відвідування Міжнародного виставкового порталу та інших сайтів.

12.19 Адміністрація порталу має право надсилати на вказану Користувачем адресу електронної пошти електронні повідомлення та інформаційні електронні повідомлення. Підставами для відправлення електронних повідомлень є погодження на отримання таких повідомлень, яке Користувач надає при реєстрації. Інформаційні електронні повідомлення надсилаються з метою взаємодії між Користувачем та Адміністрацією порталу, достатньою підставою для відправлення інформаційних електронних повідомлень є погодження з Правилами користування порталом.

12.20 Адміністрація порталу підтримує Політику конфіденційності відповідно до чинного законодавства та має право у будь-який час змінити умови Політики конфіденційності без попереднього повідомлення Користувачів. Дійсна редакція Політики конфіденційності знаходиться на Міжнародному виставковому порталі у відкритому доступі. В випадках, коли Користувач не згоден з дійсною Політикою конфіденційності, він зобов’язаний видалити свій обліковий запис та припинити користування порталом.

12.21 Термін збирання та обробки інформації необмежений у часі і діє в межах, необхідних для досягнення мети або до видалення облікового запису Користувачем.

12.22 Видалення облікового запису (персональних даних) Користувача здійснюється з особистого кабінету.